666 848 208

Rezerwuj kort online

Squash w Sosnowcu, zajęcia grupowe pole dance, szarfy, koła, stretching w klubie FAVELA ul. Gospodarcza 2, tel. 666848208, favela.pl

Dostępność oraz sposób rezerwacji stołów do tenisa stołowego w klubie FAVELA

W klubie mamy 3 stoły. Stół nr 1 rozstawiony jest cały czas przy korcie do squasha nr 1. Stoły nr 2 i 3 zlokalizowane są na dużej sali fitness i są zwykle rozkładane w godzinach porannych, max. do godz. 18:00 kiedy nie odbywają się zaplanowane zajęcia lub sala nie jest zarezerwowana do innych celów.

 
Rezerwacji stołów nr 2 i 3 można dokonać tylko telefonicznie pod numerem 666 848 208. Rezerwację  stołu numer 1 można dokonać telefonicznie lub internetowo (funkcja dla osób , które założyły konto klienta w systemie rezerwacyjnym Gymmanager).
 
Klienci, którzy chcieliby skorzystać z tego udogodnienia - mogą się zarejestrować na stronie: Panel klienta. (kliknij w link)
 
Po zalogowaniu się należy wybrać zakładkę: REZERWUJ KORTY. Pod nazwą: TENIS 1. znajdują się przedziały godzinowe pokazujące dostępne godziny dla stołu nr 1. Klikając w interesującą nas godzinę otworzy się okienko - należy potwierdzić wówczas swoją rezerwację. Ponowne kliknięcie w swoją rezerwację powoduje pojawienie się innego okienka, w którym system pyta czy anulować rezerwację.
 

Prosimy nie rezerwować kortów do squasha nr 1,2,3,4 - w przypadku pomyłki i braku możliwości odwołania online prosimy o niezwłoczny kontakt z klubem: 666 848 208

 
Ważne !
Anulowanie rezerwacji online jest możliwe max. na 1 godzinę przed wybraną przez siebie godziną. Nie odwołanie stołu zgodnie z tą zasadą lub nie pojawienie się na rezerwacji powoduje blokadę konta użytkownika z obowiązkiem zapłacenia wg obowiązującego cennika na tenisie stołowym.

FAVELA klub squasha

ul. Gospodarcza 2

41-214 Sosnowiec

 

666 848 208

 

 favela@favela.pl

Partnerzy: