Regulamin sali otwartej

Regulamin zajęć

Grupy mogą liczyć do 8 osób i podzielone są na poziomy zaawansowania, a czas trwania zajęć wynosi 60 minut:

-  poziom 0 - od 0 do 2 miesięcy

-  poziom 1 - od 2 do 6 miesięcy

-  poziom 2 - od 6 do 10 miesięcy

-  poziom 3 - od 10 do 12 miesięcy

- gr. zaawansowana - powyżej 12 miesięcy

 

1. Zapisy na zajęcia odbywają się internetowo do godz. 15:00 - dnia, w którym odbywają się zajęcia. Anulowania rezerwacji można dokonać bez konsekwencji do godziny 15:00. Po tej godzinie nie przyjmowane są anulowania telefoniczne, smsowe itp., które traktowane będą jako nieprawidłowa rezerwacja.

 

Aplikacja do zapisów na zajęcia:

 

 

 

 

 

 

 

2. Uczestnicy zajęć chodzą do grupy na którą wysłały zgłoszenie, a w wyjątkowych sytuacjach mogą przyjść do innej o zbliżonym poziomie zaawansowania

 

 

Jak zapisać do nowo otwieranych grup początkujących (poziom 0) ?

 

1. wysłać swoje zgłoszenie - dostępne na stronie www

 

2. wpłacić 30 zł (po otrzymaniu od klubu smsa minimum 3-4 dni przed rozpoczęciem pierwszych zajęć)

oraz

potwierdzić smsem swój udziału

 

Kwota 30zł zostanie odliczona przy zakupie pierwszego karnetu. W przypadku systemów sportowych kwota 30 zł jest kaucją zwrotną, która jest zwracana po 2 miesiącach jeżeli nie ma zastrzeżeń co do nieodwołanych rezerwacji i pojawiania się na zajęciach. W przypadku nieodwołanych prawidłowo rezerwacji kwota 30 zł przepada i nie jest zwracana klientowi.

Osoby z systemami sportowymi (poziom 0) zobowiązane są do przychodzenia na zajęcia minimum 1 raz w tygodniu przez 2 miesiące (odnotowane 8 wejść w ciągu 2 miesięcy)

 

3. Jednokrotne dokonanie rezerwacji i nie pojawienie się na zajęciach skutkuje zablokowaniem dostępu do rezerwacji lub potrąceniem wpłaconej kaucji lub odkreśleniem 1 godziny z karnetu. Odblokowanie konta jest możliwe po zapłaceniu 30 zł za nieobecność na recepcji klubu.

 

Wpłata 30 zł przyjmowana jest na konto:

ING Bank Śląski

58 1050 1360 1000 0091 1309 7720

Tytuł przelewu: Imię , Nazwisko, nazwa zajęć oraz oraz data

 

Nie pojawienie się na pierwszych zajęciach (mimo wcześniejszego potwierdzenia udziału) skutkuje przepadnięciem 30 zł na rzecz klubu.

 

4. W przypadku małej liczby zgłoszeń do otworzenia nowej grupy (min. 4 osoby karnety; 5 systemy sportowe) - w ciągu 1 tygodnia od daty przewidzianych pierwszych zajęć, wpłacona kwota 30 zł zostanie zwrócona przelewem na konto klienta.

 

5. Klub nie zwraca pieniędzy za przeterminowane karnety. Przedłużenie terminu ważności karnetu wynosi 5 zł za każdy dzień. Karnet na wolną salę wygasa w momencie wyczerpania wejść na zajęcia z instruktorką - nawet w sytuacji gdy jest ważny.

ZASADY UDZIAŁU W ZAJĘCIACH POLE DANCE

all rights reserved @ FAVELA 2017

Recepcja klubu

tel. 666 848 208

ul. Gospodarcza 2

Sosnowiec

favela@favela.pl

KONTAKT

JAK DOJECHAĆ ?

666 848 208

squash Sosnowiec gospodarcza