1. Grupy podzielone są na zamknięte (dla osób z doświadczeniem pole dance, aerial hoop, aerial silk) oraz otwarte (bez wcześniejszego przygotowania siłowego)

2. Zajęcia trwają 60 minut,a grupa może liczyć maksymalnie 6 osób. Minimum do odbycia się zajęć wynosi 5 zapisanych uczestników.

3. Zapisy na zajęcia odbywają się internetowo - 14 dni do przodu, do godz. 15:00. Anulowanie rezerwacji możliwe jest maksymalnie do 3 godzin przed zajęciami tego samego dnia.

 

Aplikacja do zapisów na zajęcia:

Jak można zapisać się na nowo tworzoną grupę ?

- wysłać swoje zgłoszenie - dostępne na stronie www

oraz wpłacić 30 zł  na konto:

 

ING Bank Śląski 58 1050 1360 1000 0091 1309 7720

tytuł przelewu: imię , nazwisko, nazwa zajęć oraz oraz data

 

4. Kwota 30zł zostanie odliczona przy zakupie pierwszego karnetu. W przypadku systemów sportowych kwota 30 zł jest dopłatą do zajęć pobieraną co miesiąc przez klub. Osoby z systemami sportowymi zobowiązane są do przychodzenia na zajęcia minimum 1 raz w tygodniu (odnotowane 4 wejścia w ciągu 1 miesiąca)

 

Jednokrotne dokonanie rezerwacji i nie pojawienie się na zajęciach skutkuje zablokowaniem dostępu do rezerwacji lub odkreśleniem 1 godziny z karnetu. Odblokowanie dostępu jest możliwe po wpłaceniu 30 zł za nieobecność na recepcji klubu.

 

 

5. Nie pojawienie się na pierwszych zajęciach  skutkuje przepadnięciem 30 zł na rzecz klubu. W przypadku małej liczby zgłoszeń do otworzenia nowej grupy (min. 5 osób) - w ciągu 1 tygodnia od daty przewidzianych pierwszych zajęć, wpłacona kwota 30 zł zostanie zwrócona przelewem na konto klienta.

6. Klub nie zwraca pieniędzy za przeterminowane karnety. Karnet na wolną salę wygasa w momencie wyczerpania wejść na zajęcia z instruktorką.

7. Na zajęciach jak i wolnej sali aerial silk obowiązują zasady bezpieczeństwa i porządkowe zawarte w REGULAMINIE klubu. Każdy uczestnik ćwiczy na własną odpowiedzialność, a klub nie ponosi odpowiedzialności z tytułu nie przestrzegania zapisów REGULAMINU tj. skręceń, złamań lub innych w tym śmierci nie zawinionych z winy klubu.

ZASADY ZAJĘĆ - TRENING NA SZARFACH

all rights reserved @ FAVELA 2017

Recepcja klubu

tel. 666 848 208

ul. Gospodarcza 2

Sosnowiec

favela@favela.pl

KONTAKT

JAK DOJECHAĆ ?

666 848 208

squash Sosnowiec gospodarcza