W przypadku nowo tworzonych grup podajemy termin, do którego przyjmujemy zgłoszenia online. W momencie otrzymania 8 zgłoszeń pojawia się informacja: lista rezerwowa. Oznacza to, że do tych osób wyślemy smsa z prośbą o wpłatę 30 zł akonto pierwszych zajęć. Osoby, które chciałyby dołączyć do takiej grupy cały czas mogą wysłać swoje zgłoszenie (może się okazać, że ktoś zrezygnuje i będziemy kontaktować się z kolejnymi wg kolejności przesłanych zgłoszeń z listy rezerwowej). Jeżeli odpowiednia liczba osób potwierdzi swój udział i wpłaci 30 zł - ze strony klubu wychodzi kolejna wiadomość sms o pierwszych zajęciach. W przypadku gdyby nie udało się zebrać odpowiedniej grupy uczestników kwota 30 zł jest zwracana przelewem na konto klienta.

 

Zanim wyślesz zgłoszenie prosimy zapoznaj się z Regulaminem zajęć. Zajęcia są wymagające, a efekty zależą od Twojej systematyczności.

ZAPISY

1.09.2020

wtorek. godz. 18:00

6 wolnych miejsc

Serdecznie zapraszamy do zapisów na nowe grupy pole dance. Klikając niebieskie pole otworzysz formularz zgłoszenia, który prosimy wypełnić online.

ZAPISY DO NOWYCH GRUP POLE DANCE

666 848 208

squash Sosnowiec gospodarcza

all rights reserved @ FAVELA 2020

Recepcja klubu

tel. 666 848 208

ul. Gospodarcza 2

Sosnowiec

favela@favela.pl

KONTAKT