W przypadku nowo tworzonych grup podajemy termin, do którego przyjmujemy zgłoszenia online. W momencie otrzymania 8 zgłoszeń pojawia się informacja: lista rezerwowa. Oznacza to, że do tych osób wyślemy smsa z prośbą o wpłatę 30 zł akonto pierwszych zajęć. Osoby, które chciałyby dołączyć do takiej grupy cały czas mogą wysłać swoje zgłoszenie (może się okazać, że ktoś zrezygnuje i będziemy kontaktować się z kolejnymi wg kolejności przesłanych zgłoszeń z listy rezerwowej). Jeżeli odpowiednia liczba osób potwierdzi swój udział i wpłaci 30 zł - ze strony klubu wychodzi kolejna wiadomość sms o pierwszych zajęciach. W przypadku gdyby nie udało się zebrać odpowiedniej grupy uczestników kwota 30 zł jest zwracana przelewem na konto klienta.

 

Zanim wyślesz zgłoszenie prosimy zapoznaj się z Regulaminem zajęć. Zajęcia są wymagające, a efekty zależą od Twojej systematyczności.

ZAPISY

28.06.2020

niedziela. godz. 10:00

8 wolnych miejsc

Serdecznie zapraszamy do zapisów na nowe grupy pole dance. Klikając niebieskie pole otworzysz formularz zgłoszenia, który prosimy wypełnić online. Panie trenujące w innych szkołach, które chcą dołączyć do grup istniejących - prosimy o kontakt telefoniczny.

ZAPISY DO NOWYCH GRUP POLE DANCE

666 848 208

squash Sosnowiec gospodarcza

all rights reserved @ FAVELA 2017

Recepcja klubu

tel. 666 848 208

ul. Gospodarcza 2

Sosnowiec

favela@favela.pl

KONTAKT

JAK DOJECHAĆ ?