TRX i SZTANGI

Aleksandra

czwartek g.18:00

 

To zajęcia siłowe dla każdego kto oczekuje wyraźnych efektów po treningu. Głównym elementem treningu są taśmy TRX oraz sztangi fitness z różnym obciążeniem - dostosowanym do predyspozycji każdego uczestnika. Pomiędzy seriami zajęcia zostaną wzbogacone o 2 minutowe cardio dla podkręcenia metabolizmu. Tego typu zajęcia są rewelacyjną formą grupowego treningu w pełni zastępując standardowy trening na siłowni.

CZWARTEK

STRETCHING trening rozciągająco-wzmacniający

Wiktoria Wosińska

wtorek g.18:00, niedziela g.10:00

 

Podczas treningu zbudujesz siłę i skutecznie zwiększysz elastyczność wszystkich mięśni wraz ze ścięgnami oraz ruchomość stawową. A wszystko to pod okiem certyfikowanego Trenera Personalnego - Wiktorii Wosińskiej. Rozciąganie może uchronić Was przed kontuzjami, przede wszystkim jest także bodźcem sprzyjającym zwiększonej regeneracji mięśniowej. Zajęcia dla Pań i Panów - niezależnie od posiadanych umiejętności

WTOREK / NIEDZIELA

TRENING FUNKCJONALNY

Monika Wandzik

poniedziałek g.18:00

 

Trening prowadzi trener personalny, który na każdych zajęciach urozmaica  trening poprzez różne ćwiczenia. Nie brakuje elementów siłowych, taśm TRX i innego sprzętu fitness. A wszystko po to, aby kompleksowo pracować nad kondycją, siłą oraz mięśniami uczestników zajęć. To zajęcia dla osób, które lubią się zmęczyć, ale w sposób kontrolowany i dostosowany do predyspozycji każdego uczestnika zajęć. Na zajęciach uczestnicy korzystają również z urządzeń aerobowych znajdujących się w klubowej strefie cardio.

PONIEDZIAŁEK

Wybierz trening najlepszy dla siebie - zarejestruj się i rezerwuj miejsce internetowo

GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS

all rights reserved @ FAVELA 2017

Recepcja klubu

tel. 666 848 208

ul. Gospodarcza 2

Sosnowiec

favela@favela.pl

KONTAKT

JAK DOJECHAĆ ?

666 848 208

squash Sosnowiec gospodarcza