TRX i SZTANGI

czwartek g.18:00

 

To zajęcia siłowe dla każdego kto oczekuje wyraźnych efektów po treningu. Głównym elementem treningu są taśmy TRX oraz sztangi fitness z różnym obciążeniem - dostosowanym do predyspozycji każdego uczestnika. Pomiędzy seriami zajęcia zostaną wzbogacone o 2 minutowe cardio dla podkręcenia metabolizmu. Tego typu zajęcia są rewelacyjną formą grupowego treningu w pełni zastępując standardowy trening na siłowni.

CZWARTEK

STRETCHING trening wzmacniający

piątek g. 18:00

Podczas treningu zbudujesz siłę i skutecznie zwiększysz elastyczność wszystkich mięśni wraz ze ścięgnami oraz ruchomość stawową. A wszystko to pod okiem certyfikowanego Trenera Personalnego - Wiktorii Wosińskiej. Rozciąganie może uchronić Was przed kontuzjami, przede wszystkim jest także bodźcem sprzyjającym zwiększonej regeneracji mięśniowej. Zajęcia dla Pań i Panów - niezależnie od posiadanych umiejętności

PONIEDZIAŁEK

TRENING FUNKCJONALNY

poniedziałek g.18:00

Trening prowadzi trener personalny, który na każdych zajęciach urozmaica  zajęcia poprzez różne ćwiczenia. Nie brakuje elementów siłowych, taśm TRX i innego sprzętu fitness. A wszystko po to, aby kompleksowo pracować nad kondycją, siłą oraz mięśniami uczestników zajęć. To zajęcia dla osób, które lubią się zmęczyć, ale w sposób kontrolowany i dostosowany do predyspozycji każdego uczestnika zajęć. Na zajęciach uczestnicy korzystają również z urządzeń aerobowych znajdujących się w klubowej strefie cardio.

PONIEDZIAŁEK

Wybierz trening najlepszy dla siebie - zarejestruj się i rezerwuj miejsce internetowo

GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS

666 848 208

squash Sosnowiec gospodarcza

PILATES - grupa prywatna - Kasia Dziwak

poniedziałek godz. 20:00

Chcesz dołączyć - napisz mail:

katarzynadziwak@gmail.com

 

all rights reserved @ FAVELA 2017

Recepcja klubu

tel. 666 848 208

ul. Gospodarcza 2

Sosnowiec

KONTAKT

JAK DOJECHAĆ ?