Trening crossfitowy

czwartek g.18:00

Wzorowany na znanym powszechnie treningu crossfit, polegający na wykonywaniu grup ćwiczeń wraz z powtórzeniami na stacjach. Trening ogólnorozwojowy, podkręcający metabolizm, poprawiający wydolność, siłę i wytrzymałość. To trening nastawiony na szybką redukcję tkanki tłuszczowej.

CZWARTEK

STRETCHING trening wzmacniający

piątek g. 18:00

Podczas treningu zbudujesz siłę i skutecznie zwiększysz elastyczność wszystkich mięśni wraz ze ścięgnami oraz ruchomość stawową. A wszystko to pod okiem certyfikowanego Trenera Personalnego - Wiktorii Wosińskiej. Rozciąganie może uchronić Was przed kontuzjami, przede wszystkim jest także bodźcem sprzyjającym zwiększonej regeneracji mięśniowej. Zajęcia dla Pań i Panów - niezależnie od posiadanych umiejętności

PIĄTEK

TRENING FUNKCJONALNY

poniedziałek g.18:00

Trening prowadzi trener personalny, który na każdych zajęciach urozmaica  zajęcia poprzez różne ćwiczenia. Nie brakuje elementów siłowych, taśm TRX i innego sprzętu fitness. A wszystko po to, aby kompleksowo pracować nad kondycją, siłą oraz mięśniami uczestników zajęć. To zajęcia dla osób, które lubią się zmęczyć, ale w sposób kontrolowany i dostosowany do predyspozycji każdego uczestnika zajęć. Na zajęciach uczestnicy korzystają również z urządzeń aerobowych znajdujących się w klubowej strefie cardio.

PONIEDZIAŁEK

Wybierz trening najlepszy dla siebie - zarejestruj się i rezerwuj miejsce internetowo

GRAFIK ZAJĘĆ FITNESS

666 848 208

squash Sosnowiec gospodarcza

PILATES

poniedziałek godz. 19:00

System ćwiczeń, którego celem jest rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała. System pilates to połączenie jogi, baletu i ćwiczeń izometrycznych. Świetnie wpływa na ciało w przypadku problemów z kręgosłupem i kończynami. Przeznaczony zwłaszcza dla osób prowadzących siedzących tryb życia.

 

all rights reserved @ FAVELA 2020

Recepcja klubu

tel. 666 848 208

ul. Gospodarcza 2

Sosnowiec

favela@favela.pl

KONTAKT